Jako członek I LOVE BOX otrzymasz pudełko z fantastycznymi produktami w zakresie urody, odnowy biologicznej, mody i fitnessu. W pudełku mogą się znaleźć także produkty praktyczne.

By utrzymać wysoki poziom zawartych produktów I LOVE BOX-y tworzymy raz na sezon, czyli cztery razy w roku – w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu.

Każda edycja jest limitowana, a ilość dostępnych box-ów będzie określona liczbą dostępnych pudełek do kupienia. Każdy I LOVE BOX będzie zawierać 5 sztuk pełnowartościowych produktów o rożnej pojemności.

Gwarantujemy, że wartość detaliczna będzie dwu, a nawet trzykrotnie większa niż kwota zakupu box-a (69,90zł).

Dzień wysyłek podamy na FB.

Jeśli kupisz wszystkie I LOVE BOX w roku (4sztuki), w grudniu czeka na Ciebie dodatkowa niespodzianka dodatkowy Box Suprise, który otrzymasz całkowicie za darmo .

Box Suprise można także kupić w cenie 89.90zl, jest on tworzony pod indywidualne potrzeby klienta na podstawie ankiety, którą będziemy załączać przy zamówieniu. Ilość limitowana i nie określona czasowo.

Wszystkie warianty I LOVE BOX wysyłamy za darmo wprost do Twoich drzwi.

Każdy członek I LOVE BOX otrzymuje stały rabat do sklepu www.boutiquecosmetics.pl -10% (rabaty z innymi promocjami nie łączą się)