Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z późn. zm.), każdy Kupujący ma prawo do odstąpienia od umowy kupna sprzedaży zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Reklamacje przyjmujemy tylko w przypadku podania konkretnej przyczyny zaistniałej sytuacji. Zwrot towaru możliwy jest wyłącznie w przypadku nienaruszonego stanu zakupionego przedmiotu. Sprzedający ma 14 dni na zwrot pieniędzy. Kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt przesyłki oraz koszty transakcyjne tj. prowizji pobieranej przez system szybkich płatności.

Niniejsze uprawnienia i obowiązki przysługują wyłącznie Kupującemu dokonującemu zakupu produktów w sklepie internetowym (umowa zawarta na odległość). Środki zwracane są na konto z którego wcześniej Kupujący dokonał przelewu.

Reklamacje

Jeśli zakupiony Produkt posiada wady Kupujący ma prawo zgłoszenia reklamacji, aby tego dokonać prosimy o kontakt ze Sklepem poprzez formularz:https://forms.gle/6Dz7oGA9pAmP1GJt7  Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty przyjęcia przez Nas formularza.