fbpx

Zasady programu lojalnościowego w roku 2020, obowiązuje od 1.01.2020 do 31.12.2020 r.

Przygotowaliśmy dla Was dwie promocje, z których możecie skorzystać razem lub osobno.

PROMOCJA LIPIEC 2020 – ZAPROŚ PRZYJACIÓŁKĘ DO I LOVE BOX!

Jeśli regularnie kupujesz nasze pudełka i jesteś zadowolona z ich zawartości to koniecznie zaproś do nas swoją przyjaciółkę! Jeśli obie dokonacie zakupu boxa w miesiącu lipcu to otrzymacie dodatkowy produkt!
Po dokonaniu i opłaceniu przez was obie zamówienia wyślij maila na kontakt@ilovebox.pl wpisując w tytule PRZYJACIÓŁKI a w treści podaj Wasze numery zamówień.
Warunkiem przyznania gratisu jest zakup i opłacenie przez obu uczestników promocji dowolnego pudełka w miesiącu lipiec, z uwzględnieniem, że jednak osoba dokonuje zakupu po raz pierwszy na www.ilovebox.pl

PROMOCJA DLA STAŁYCH KLIENTEK

Kup 3 kolejne edycje pudełka I love box (np. styczeń, luty, marzec ) Niezależnie, którą opcję boxa wybierzesz ( standard, premium lub randka ) – w trzecim miesiącu do swojego zamówienia otrzymasz dodatkowy produkt o wartości ok. 30 złotych.

Jest to promocja kwartalna i odbywa się 4 razy w roku.

I edycja: styczeń + luty + marzec
II edycja: kwiecień + maj + czerwiec
III edycja: lipiec + sierpień + wrzesień
IV edycja: październik + listopad + grudzień

W trzecim miesiącu zgłoś się do nas na maila: kontakt@ilovebox.pl w tytule wpisując “stała klientka” oraz numery zamówień. Sprawdź czy zakupiłaś pudełka kwalifikujące się do przyznania gratisu.

URODZINOWA PROMOCJA


Zamówiłaś pudełko i w tym samym miesiącu obchodzisz urodziny? Poinformuj Nas o tym, a otrzymasz dodatkowy kosmetyczny upominek!
Napisz na kontakt@ilovebox.pl w tytule pisząc “URODZINY + nr zamówienia” do 20 dnia miesiąca!
W treści wiadomości potwierdź datę urodzin np. skan dokumentu / legitymacji ( oczywiście możesz zamazać wszystkie inne dane oprócz imienia i nazwiska )
Promocja obowiązuje przy zakupie pudełek: standard, premium, randka oraz Korea Box.